English
מועדון לקוחות צור קשר משווקים תמיכה לקוחות קטלוג אודות
Logo
גיימינג, אקסטרים ושונות
אבטחה
תקשורת
מחשבים, מובייל וסאונד
TP-LINK - 3G/4G נתבים סלולאריים - ניידים
נתב נייד SIM +סוללה TL-M7350 150Mbps 4G LTE
מיני נייד עם סוללה - חיבור SIM TL-M5360
מיני נייד עם סוללה - חיבור SIM TL-M5350
נתב סלולארי ללא TL-MR3040 SIM
מיני נתב אלחוטי לסלולר TL-MR3020
מודם סלולארי MA-180
מודם סלולארי MA-260
TP-LINK - 3G/4G נתבים סלולאריים - שולחניים
נתב אלחוטי לסלולר AC750 TL-MR200
נתב אלחוטי מקצועי OUTDOOR + מודם סלולארי מובנה TELTONIKA RUT950
נתב אלחוטי מקצועי OUTDOOR + מודם סלולארי מובנה - TELTONIKA RUT500
נתב אלחוטי לסלולר TL-MR3420
נתב אלחוטי לסלולר TL-MR3220
TP-LINK -אלחוטי - תקן AC
נתב - AC2600 Wireless Dual Band Gigabit Archer C2600
נתב - AC3200 Wireless Dual Band Gigabit Archer C3200
AC750 Wireless Dual Band Router Archer C20i-iL
AC750 Wireless Dual Band Router Archer C20i-iL
AC1750 Wireless Dual Band Gigabit Router Archer C7-iL
AC1750 Wireless Dual Band PCI Express Archer T8E
AC1900 Wireless Dual Band PCI Express Archer T9E
AC1200 High Gain Wireless Dual Band Archer T4UH
AC900 Wireless Dual Band Gigabit Archer C2-iL
AC600 Wireless Dual Band USB Adapter Archer T2U
AC1200 Wireless Dual Band Archer T4U
AC600 High Gain Wireless Dual Band USB Adapter Archer T2UH
נק' גישה AC750 WiFi Range Extender RE200
נתב - AC1900 Wireless Dual Band Gigabit Archer C9-iL
TP-LINK -אלחוטי - תקן AN Dual Band
נתב אלחוטי WDR4300
נתב אלחוטי WDR3200
TP-LINK -אלחוטי - תקן N 300
נקודת גישה עם תוכנת ניהול EAP120
נקודת גישה אלחוטית 2T2R TL-WA801ND
נתב אלחוטי TL-WR1042ND
נתב אלחוטי USB+GIGA TL-WR1043ND
נתב אלחוטי TL-WR841ND
נתב אלחוטי TL-WR841N
נתב אלחוטי TL-WR841HP
נתב אלחוטי TL-WR941ND - פריק
נתב אלחוטי TL-WR940N - לא פריק
נקודת גישה אלחוטית 3T3R TL-WA901ND
כרטיס אלחוטי חיבור PCI TL-WN851ND
כרטיס אלחוטי חיבור PCI TL-WN951N
כרטיס אלחוטי חיבור PCI-E TL-WN881ND
נקודת גישה לחשמל + חיבור בלחיצת כפתור TL-WA850RE
כרטיס אלחוטי מיני 300Mbps בחיבור USB TL-WN823N
כרטיס אלחוטי 300Mbps בחיבור USB TL-WN822N
כרטיס אלחוטי 300Mbps בחיבור USB TL-WN821N
כרטיס אלחוטי 300Mbps בחיבור USB TL-WN8200N
TP-LINK -אלחוטי - תקן N 150
כרטיס אלחוטי חיבור PCI-E TL-WN781ND
נתב אלחוטי N-LITE 150Mbps TL-WR741ND
נתב אלחוטי N-LITE 150Mbps TL-WR740N
נקודת גישה אלחוטית 1T1R TL-WA730RE
כרטיס מיקרו 150Mbps בחיבור USB TL-WN725N
כרטיס אלחוטי 150Mbps בחיבור USB TL-WN723N
כרטיס אלחוטי 150Mbps בחיבור USB TL-WN722N
כרטיס אלחוטי 150Mbps בחיבור USB TL-WN7200N
נתב מיני N-LITE 150Mbps TL-WR702N
נקודת גישה אלחוטית 1T1R TL-WA701ND
TP-LINK -אלחוטי - Outdoor
מגבר טווח אלחוטי חיצוני TL-WA7210N
אקסס פוינט חיצוני CPE210
נקודת גישה POE אלחוטית 54Mbps - TL-WA5110G
TP-LINK -אלחוטי - אנטנות
אנטנה כיוונית חיצונית 14dBi TL-ANT2414A
אנטנה כיוונית 24dBi GRID TL-ANT2424B
אנטנה כיוונית חיצונית /פנימית + כבל מטר TL-ANT2409B
אנטנה כיוונית חיצונית /פנימית 9dBi TL-ANT2409A
אנטנה להגדלת טווח 8dbi TL- ANT2408C
אנטנה חיצונית להגדלת טווח הקליטה TL-ANT2412D
אנטנה חיצונית להגדלת טווח הקליטה TL-ANT2415D
כבל הארכה לאנטנות 5 מטר TL- ANT24EC5S
כבל לאנטנה TL- ANT24PT3
מגן ברקים TL-ANT24S
TP-LINK -VDSL/ADSL - ADSL+2
נתב אלחוטי עם מודם ADSL2 TD-W8970N
נתב אלחוטי עם מודם ADSL2 TD-W8901N
נתב אלחוטי עם מודם ADSL2 TD-W8961N
TP-LINK -VDSL/ADSL - VDSL
נתב + מודם VDSL2/ADSL2 W9980
AC1600 Wireless Dual Band Gigabit VDSL2 Modem Router Archer VR600-iL
300Mbps Wireless N USB VDSL2 Modem Router TD-W9970
נתב + מודם VDSL2/ADSL2 W9980
TP-LINK -נתבים קווים - נתבים VPN
נתב אלחוטי 300mbp TL-ER604W
VPN Load Balance TL-ER6120
נתב VPN TL-R600VPN
TP-LINK -נתבים קווים - Load Balance
Load Balance +WTL-R480T
Load Balance TL-R470
TP-LINK -מתגים - מנוהל L2
MiniGBIC Module - TL-SM311LM
JetStreamTM 24-Port GB L2 Managed Switch with 4-SFP Slots TL-SG5428
JetStream™ 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit 2-SFP Slots L2 Managed Switch TL-SL5428E
JetStream 12-Port GB SFP L2 Managed Switch with 4 Combo 1000BASE-T Ports TL-SG5412F
JetStream™ 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Combo SFP Slots L2 Managed Switch TL-SL3428
JetStream™ 24-Port GB L2 Lite Managed Switch with 4 Combo SFP Slots TL-SG3424
JetStream™ 16-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch with 2 Combo SFP Slots TL-SG3216
JetStream 8-Port Gigabit L2 Managed Switch with 2 SFP Slots TL-SG3210
48-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Lite Managed Switch TL-SL3452
TP-LINK -מתגים - Smart
16Port Gigabit Smart Switch with 2Combo SFP Slots TL-SG2216
48Port Gigabit Smart Switch with 4SFP Slots TL-SG2452
24Port Gigabit Smart Switch with 4Combo SFP Slots TL-SG2424
16Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Smart Switch TL-SL2218
24Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit Smart Switch TL-SL2428
8Port 10/100Mbps + 2-Port Gigabit Smart Switch TL-SL2210
TP-LINK -מתגים - לא מנוהל
8-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE - TL-SG1008P
מתג שולחני 8 מבואות ג'יגה שולחני (פלסטיק) TL-SG1005D
מתג 24 מבואות ג'יגה "19 TL-SG1024
מתג 8 מבואות ג'יגה "19 (ארון תקשורת) TL-SG1008
מתג 16 מבואות ג'יגה "19 TL-SG1016
מתג 48 מבואות ג'יגה TL-SG1048
מתג שולחני 8 מבואות ג'יגה שולחני (פלסטיק) TL-SG1008D
מתג 48 מבואות TL-SF1048
מתג 16 מבואות TL-SF1016D
מתג 8 ערוצים TP TL-SF1008D
מתג 5/8 מבואות TL-SF1005D
מתג 24 מבואות TL-SF1024
מתג 16 מבואות TL-SF1016DS
מתג 16 מבואות TL-SF1016
TP-LINK -מתגים - ממירים אופטיים ו SFP
MiniGBIC Module - TL-SM311LS
ממיר אופטי - Single Mode MC110CS
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321B
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321A
ממיר אופטי - Single Mode MC210CS
ממיר אופטי ג'יגה Multi-mode TP-MC200CM
14Slot Rackmount Chassis TL-MC1400
10/100Mbps WDM Media Converter MC112CS
10/100Mbps WDM Media Converter MC111CS
ממיר אופטי - Multi-mode TP-MC100C
TP-LINK -PLC רשת על חשמל - רשת על חשמל
כרטיס רשת על חשמל זוג TL-PA8010KIT 1200
מתאם רשת לחשמל - HOME PLUG PA4010
TP-LINK -שרתי מדפסות - שרתי מדפסות
שרת מדפסות אלחוטי בחיבור USB TL-WPS510U
שרת קווי מדפסות משולבות USB /MFP TL-PS310U
שרת מדפסות בחיבור PARALLEL TL-PS110P
שרת מדפסות קווי בחיבור USB TL-PS110U
TP-LINK -PoE - מתגים
JetStream™ 24-Port GB L2 Managed PoE Switch with 4 Combo SFP Slots TL-SG3424P
8Port GB Desktop/Rackmount Switch with 8Port PoE TL-SG1008PE
8-Port GB Smart PoE Switch with 2 SFP Slots TL-SG2210P
8Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE TL-SF1008P
8Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE TL-SG1008P
TP-LINK -PoE - מזרקי מתח
מזרק מתח POE INGECTOR 15.4W TL-POE150S
מוציא מתח .POE SPLITTER TL-POE10R
TP-LINK -כרטיסי רשת קווים - 10/100
כרטיס רשת קווי מהירות PCI 10/100 TF-3200
TP-LINK -כרטיסי רשת קווים - 10/100/1000
כרטיס רשת קווי מהירות PCI -E 1000 TG-3468
כרטיס רשת קווי מהירות PCI Gigabit 1000 TG-3269
TP-LINK -מודם 3G - מודם G3
מודם סלולרי - MA260
TP-LINK -מפצלי USB - מפצלי USB
מפצל USB
מעביר מחיבור USB.3 לחיבור רשת במהירות GIGA TL-UE300
TP-LINK -מצלמות IP - מצלמות IP
מצלמה NC250 WIFI HD 1.3MP Cloud
TP-LINK -חומר שיווקי להורדה - קטלוג TP LINK
קטלוג TP LINK
TP-LINK
TP-LINK - 3G/4G נתבים סלולאריים - ניידים
TP-LINK - 3G/4G נתבים סלולאריים - שולחניים
TP-LINK -אלחוטי - תקן AC
TP-LINK -אלחוטי - תקן AN Dual Band
TP-LINK -אלחוטי - תקן N 300
TP-LINK -אלחוטי - תקן N 150
TP-LINK -אלחוטי - Outdoor
TP-LINK -אלחוטי - אנטנות
TP-LINK -VDSL/ADSL - ADSL+2
TP-LINK -VDSL/ADSL - VDSL
TP-LINK -נתבים קווים - נתבים VPN
TP-LINK -נתבים קווים - Load Balance
TP-LINK -מתגים - מנוהל L2
TP-LINK -מתגים - Smart
TP-LINK -מתגים - לא מנוהל
TP-LINK -מתגים - ממירים אופטיים ו SFP
TP-LINK -PLC רשת על חשמל - רשת על חשמל
TP-LINK -שרתי מדפסות - שרתי מדפסות
TP-LINK -PoE - מתגים
TP-LINK -PoE - מזרקי מתח
TP-LINK -כרטיסי רשת קווים - 10/100
TP-LINK -כרטיסי רשת קווים - 10/100/1000
TP-LINK -מודם 3G - מודם G3
TP-LINK -מפצלי USB - מפצלי USB
TP-LINK -מצלמות IP - מצלמות IP
TP-LINK -חומר שיווקי להורדה - קטלוג TP LINK
© 2014 כל הזכויות שמורות בנדא מגנטיק בע"מ