English
מועדון לקוחות צור קשר משווקים תמיכה לקוחות קטלוג אודות
Logo
גיימינג, אקסטרים ושונות
אבטחה
תקשורת
מחשבים, מובייל וסאונד
10/100Mbps WDM Media Converter
MC111CS
10/100Mbps WDM Media Converter
MC111CS
99360-111-00:מק''ט
3:אחריות

  MC111CS: Tx:1550nm,Rx:1310nm

 

  •  Complies with 802.3u
        10/100Base-TX,
        100Base-FX standards
  •  Link Fault Passthrough and Far
        End Fault minimize the loss
        caused by link failure timely
  •  Adopts WDM technology,
        transmitting and receiving 
        data on one single fiber
  • תקשורת
    UBIQUITI
    TP-LINK
    ציוד משלים
    DECO
    חומר שיווקי להורדה
    מצלמות IP
    מפצלי USB
    אלחוטי
    3G/4G נתבים סלולאריים
    VDSL/ADSL
    נתבים קווים
    מתגים
    ממירים אופטיים ו SFP
    לא מנוהל
    Smart
    מנוהל L2
    מנוהל L3
    PLC רשת על חשמל
    שרתי מדפסות
    PoE
    מודם 4G
    כרטיסי רשת קווים
    © 2014 כל הזכויות שמורות בנדא מגנטיק בע"מ