מי אנחנו?

אמזון הישראלית.
כך ניתן לכנות את ענקית הייבוא הישראלית, בנדא מגנטיק. שמה של הקבוצה המשגשגת נקשר לאורך 40 שנות פעילותה לציוד מחשוב ותקשורת, אך בשנתיים האחרונות היא פונה לעולמות תוכן חדשים עם סל מוצרים מתחדש ודינמי
הכולל מוצרי לייף סטייל, מוצרים לבית, מוצרים לתחום הספורט והפנאי, ועוד …

מערך לוגיסטי IN-House

רובו המוחלט של המערך הלוגיסטי של החברה הוא סמי אוטומטי ומורכב ממערכת ניהול מחסנים המתממשקת עם מערכות ERP, כאשר התכנון הוא שמרכזה הלוגיסטי העתידי של החברה יהיה אוטונומי כמעט לגמרי. הלוגיסטיקה בחברה נעשית IN-House על ידי כ-80 עובדים הכוללים מחסנאים, מלקטים, בקרים ונהגי תובלה. מלבד אלו עובדים בחברה מנהלי תחומים, מנהלי מוצרים, רואי חשבון, אנשי כספים וניהול חשבונות וכן אנשי מכירות. סך הכל מועסקים כיום בחברה כ-220 עובדים, מספר שצפוי לגדול בצורה דרמטית עם כניסתה של החברה למרלו”ג החדש והעצום בגודלו בעוד מספר שנים.

עוצמתה של בנדא מגנטיק נובעת ממספר יתרונות משמעותיים המבדילים את החברה משאר השחקנים בשוק: אין גבול למוצרים אותו יכולה החברה לייבא, וכשם שהיא מייבאת ציוד היקפי למחשבים, כך יש באפשרותה לייבא קיאקים ומתנפחים, פחים חכמים או מזון לחתולים וכלבים, ובעצם כל מוצר צריכה אותו ניתן לייבא ארצה. החברה בעלת מערך לוגיסטי In House עם פריסה ל-6,000 נקודות מכירה מקרית שמונה ועד אילת. איתנות פיננסית למימון מלאי ואשראי לקוחות. שרות לקוחות ברמה הגבוהה בישראל, ולבסוף ייצוג של מותגים מובילים בעולם. שילוב גורמים אלו הופך את בנדא לאחת היבואניות החזקות במשק הישראלי.

למה אנחנו?

חברת Benda – היבואנית הרשמית של מיטב המותגים – יוצרת ביקושים וטרנדים חדשים בשוק הישראלי על ידי חשיבה יצירתית ופעולות שיווק אסטרטגיות והלקוחות שלנו נהנים מהטוב ביותר!

מוניטין של 40 + שנים ואנחנו ממשיכים להתרחב ולצמוח

נבחרת מנצחת של 200 חברי צוות מכירות וטכנאים שעומדים לשירותכם תמיד

מדי חודש אנחנו מפיצים למעלה מ-5000 נקודות בארץ, רשתות שיווק מובילות, עסקים פרטיים, סחר אונליין ועוד.

מעבדה מתקדמת המתופעלת ע"י צוות טכנאים מיומן ומעמידה את הלקוח במרכז.

אלפי לקוחות מרוצים שביעות הרצון שלכם היא העדיפות הראשונה שלנו

צינור לוגיסטי אסטרטגי לכלל השוק

על רקע המגוון העצום בגודלו של סל מוצרי בנדא מגנטיק היא מהווה כיום צינור לוגיסטי אסטרטגי המספק שירותי שיווק, מיתוג ולוגיסטיקה לכ-6000 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ. אפשר לומר כי אין כיום בית בישראל בו לא ניתן למצוא מוצר אחד או אפילו מספר מוצרי יבוא של בנדא מגנטיק, וכך רושמת לעצמה החברה מקום של כבוד בעולם העסקים הישראלי.

מרכז החברה ממוקם בפארק התעשיות עמק חפר והוא משתרע על שטח של 8000 מ”ר, מתוכם 2600 מ”ר המשמשים כמטה ומשרדי החברה ו-4000 מ”ר המשמשים את אזור האחסנה המתנשא לגובה של 18 מטר. מרלו”ג החברה מאכלס כיום כ-4000 משטחים ונוכח התרחבותה של החברה היא מתכננת בימים אלה את בנייתו של מרלו”ג ממוכן חדש שיכיל 20 אלף משטחים.

חזון החברה

חזון החברה הוא להמשיך את ההובלה בתחומים בהם החברה מתמחה, תוך הרחבת מגוון המוצרים והציוד לעולמות תוכן נוספים ובלתי מוגבלים. בכך שואפת החברה להפוך למעין “אמזון” הישראלית תוך הקפדה על פיתוח יכולות לוגיסטיות אוטונומיות, מוצרים איכותיים ואמינים, רמת שירות בלתי מתפשרת ומתן תמיכה מקצועית למשתמשי קצה.

נשמח לתת מענה בכל נושא

אנחנו נשמח לשמוע מכם, הרגישו בנוח לפנות אלינו בכל נושא באמצעות הטופס ונדאג לחזור אליכם בהקדם